Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

[O1] problem z regulacją ksenonów

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • [O1] problem z regulacją ksenonów

    a olej w skrzyni sprawdzales?

  • #2
    [O1] problem z regulacją ksenonów

    Witam !
    Mam problem z regulacją oryginalnych reflektorów ksenonowych, ponieważ w jednostce sterującej wisi ciągle błąd 65535 memory error.
    Moje pytanie dotyczy sterownika ile taki kosztuje jego numer (1u0941651)
    ewentualnie czy jest zamienny z sterownikiem 7M3907391( z wyglądu są podobne).
    Może pomoże zamiana miejscami . Vagiem łącze się przez lewy reflektor adres 29.

    Komentarz


    • #3
      Ale co w tej regulacji nie dziala?? Nie chodzi automat czy nie dziala jedna z lamp
      Spritmonitor.de

      Komentarz


      • #4
        Chodzi o to, żeby poprawnie wykonać regulację zasięgu nie może byc w pamięci żadnego błedu, a u mnie cały czas w sterowniku lewej lampy adres 29 jest ten błąd 65535. Lampy świeca normalnie tylko nie działa automatyczna regulacja, jeżeli vagiem dam test elementów wykonawczych to reflektory się podnoszą i opuszczają. Także silniczki są o.k jedynie przy wymianie palników zauważyłem że prawy reflektor jest nowszy (nowszy silnik i sterownik) co sugeruje ich wymianę ew całego reflektora, niestety nie wiem kiedy powstał błąd w lewym reflektorze, spróbuje jeszcze zamienić sterowniki miejscami, może to coś da. Jedna rzecz mnie zastanawia skąd sterowniki wiedzą że są master albo slave. Czy to zależy od kodowania bo umnie obydwa są kodowane na 00005.

        Komentarz

        POWRÓT NA GÓRĘ
        Pracuję...
        X